Blog

Policejní ANPR tuning Škoda Octavia RS III z Belgie.

21.9.2015

V redakci TuningTV nejenom obdivujeme mistrovské kousky na čtyřech či dvou kolech, vyladěné k dokonalosti. Baví nás i když se občas odněkud vynoří raritka, která má po faceliftu k dokonalým tvarům a jízdním vlastnostem daleko. Tím spíše pak, když se jedná o vůz dálniční policie, kterou všichni bezmezně milujeme, že :).více »

Letošní veletrhy a výstavy zaměřené na auto - moto

18.3.2015

Seznam letošních veletrhů a výstav zaměřených na auto-moto, tuzemské i zahraniční akce.více »

Rychle a zběsile 7 znovu mění premiéru

5.3.2015

Dlouho očekávaná premiéra sedmého dílu série Rychle a zběsile se znovu mění. Tentokrát si to vyžádaly osobní důvody představitele hlavního hrdiny Vina Diesela.více »

Tuning srazy 2015

18.2.2015

Za pár týdnů oschnou cesty a hlavně plochy, na kterých se konají naše srazy. Jestli už se těšíte jako my u nás v redakci, jsme na jedné lodi. Pojďte se s námi podívat, jaké akce nás v letošním roce čekají.více »

Můj Paul Walker

13.1.2015

Když jsem před časem na TuningTV sdílel jedno video s Paulem Walkerem, trhalo všechny rekordy. Ještě nikdy se na našem Facebooku na nějaký příspěvek nedívalo tolik lidí jako na tenhle krátký šot s věčně usměvavým chlapíkem, který se snad pro závodění narodil. Zjevně je Walker pro mnohé symbolem, legendou a hrdinou. Chápu vás, mám to stejně.více »

Nový blog portálu TuningTV

8.1.2015

Rok po spuštění našeho tuningového portálu, která vám denně přináší ta nejlepší videa z celého světa, startujeme na našich stránkách také blog.více »