Rychle a zběsile 7 znovu mění premiéru

Rychle a zběsile 7 znovu mění premiéru

5.3.2015

Dlouho očekávaná premiéra sedmého dílu série Rychle a zběsile se znovu mění. Tentokrát si to vyžádaly osobní důvody představitele hlavního hrdiny Vina Diesela.

Série se proslavila rychlými honičkami v automobilech ženoucích se převážně ulicemi měst. První díl byl uveden do kin v roce 2001 v americko -německé koprodukci.

 

Původně mělo být sedmé pokračování v kinech od 10. dubna 2014. Natáčení však poznamenala tragická smrt Paula Walkera, který přišel o život při automobilové nehodě. Studio dokonce zvažovalo, že film nedokončí. Nakonec se však podařilo najít řešení v angažmá Paulových bratrů a následných počítačových úpravách obličeje. Pojišťovnu to údajně stálo 50 milionů dolarů. O přípravách filmů jsme vás už dříve informovali v blogu Můj Paul Walker.

 

Později bylo tedy rozhodnuto o ročním odkladu uvedení filmu, který měl mít svou premiéru v Abú Dhabí. Před několika dny studio ohlásilo další změnu v premiéře. Vin Diesel se má totiž stát potřetí otcem. Chce proto trávit co nejvíce času se svou rodinou a premiéra se přesouvá do Los Angeles.

 

Zatím si můžete užít oficiální český trailer.

 

Kromě zesnulého Walkera a Diesela se v Rychle a zběsile 7 představí Michelle Rodriguez, která si zahrála už v předcházejících dílech séria a diváci ji znají také z filmů Avatar, Resident Evil a S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení i kultovního seriálu Ztraceni. Zápornou roli ve filmu si zahraje Jason Statham, který se proslavil vlastní řadou filmů s rychlými auty, sérií Kurýr.

 

Po smrti Paula Walkera se hlavní pozornost v sedmé řadě filmu upíná na postavu Dominica představovaného Vinem Dieselem. Natáčení probíhalo mimo jiné ve výše zmíněném Abú Dhabí, hlavním městě Spojených arabských emirátů.